>

Doradztwo budowlane gniezno

Chcecie wybudować, przebudować, rozbudować dom lub zrobić generalny remont w mieszkaniu lub szukacie kogoś kto zrobi sam projekt inwestycji jakiej potrzebujecie i architekta Gniezno zarazem. To dobrze znaleźliście.
Wspieramy i pomagamy rozwiązywać rożnego rodzaju problemy związane z budową.
Projekty można narysować do 5000m3. Cenę projektu poznajesz dopiero po zapoznaniu się z materiałami wyjściowymi oraz z koniecznym zakresem opracowania. Kosztorysy nie wliczają się w cenę bo robię je do projektów własnych. Jeśli państwo ma pomysły,żeby umieścić je w pańskim projekcie to jesteśmy otwarci na państwa sugestie i propozycje. Schematy rysunków i nadzory sprawuje Józef Kierzenkowaki. Firma oferuje rożne warianty wyboru w najszerszym zakresie jak i projekty trochę nietypowe np. Projekty  mieszalni pasz, Projekt stawu ziemnego i inne. Mam też uprawnienia do projektowania konstrukcji hydrotechnicznych, czyli do projektowania zbiorników jeśli państwo by chciało również taka usługę. Oferty firmy obejmuje też przygotowania i realizację państwa inwestycji.
Możemy też dojechać do rożnych miast.
Jeśli państwu zależało by na zmniejszeniu kosztów to niektóre rzeczy mogą Państwo zrobić,ale tylko z części papierkowej.
Przy każdej takiej budowie jest kierownik budowy, który ma obowiązki do sprawowania w swojej pracy takie jak np. protokolarne przejęcie od inwestora i odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy,prowadzenie dokumentacji budowy,zgłaszanie inwestorowi do sprawdzenia odbioru wykonanych robót,które ulegną zakryciu później.
Po skończonej budowie domu na końcu robi się inwentaryzacje. W przypadku remontu inwentaryzacje robi na początku i na końcu (stan wejściowy i wyjściowy).

Produkty jakich używamy przy budowie to:
Beton architektoniczny
Deska elewacyjna
Płatki klinkiero
Tynki elewacyjne
Farby elewacyjne
Farby wewnętrzne
Grunty
Kleje do systemów ociepleń
Kleje do ceramiki i kamienia
Gipsy i gładzienie
Hydroizolacja
Zaprawy i posadzki cementowe
profile elewacyjne

* Bonie i zworniki
* Gzymsy
* Podparapetowe
* Podśrednie/Nadokienne
* Tralki i balustrady
* Wokółokienne
Impregnaty i środki myjące
Pianki
Materiały uzupełniające

Szukaj